Kurs maturalny z chemii

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej, trzeciej już edycji naszego maturalnego kursu z chemii we Wrocławiu. W tym roku pełen kurs obejmować będzie aż 64 godziny zegarowe (czyli ponad 85 godzin lekcyjnych), w ciągu których omówiony zostanie cały materiał obowiązujący do matury z chemii na poziomie rozszerzonym.

Miejsce zajęć

Zajęcia odbywać się będą przy ul. Łaciarskiej 28 we Wrocławiu (Dom Ekonomisty, wejście od ul. Nożowniczej). Budynek ten znajduje się w bliskim sąsiedztwie Rynku, Galerii Dominikańskiej, a od Dworca Głównego dzielą go zaledwie 3 przystanki tramwajowe (linie nr 8, 9 oraz 11). Dokładny numer sali podany będzie do wiadomości uczniów bliżej terminu pierwszych zajęć.

Prowadzący

Mam na imię Grzegorz, jestem studentem szóstego roku medycyny, laureatem piątego miejsca na 60. Olimpiadzie Chemicznej oraz członkiem drużyny reprezentującej Polskę na 46. Międzynarodowej Olimpiadzie Chemicznej w Hanoi. Jednak przede wszystkim jestem wielkim pasjonatem chemii, który w wolnym czasie prowadzi fanpage “Matura z chemii na 100%” oraz bloga www.maturalnychemik.pl i próbuje wszelkimi metodami zainteresować młodzież tym przedmiotem udowadniając, że chemię naprawdę można polubić! Specjalizuję się w przygotowaniach uczniów do matury, jednak korepetycji udzielam również na poziomie akademickim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu chemii i dzięki wspólnej pracy wielu moich uczniów studiuje teraz na swoich wymarzonych kierunkach. W ciągu ostatnich dwóch lat prowadziłem zajęcia grupowe w ramach maturalnego kursu m.in. we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie oraz Szczecinie. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z autentycznymi opiniami osób, które miały przyjemność w nich uczestniczyć!

Aby przejść do strony z opiniami kliknij tutaj »

Terminarz

Zajęcia rozpoczną się 21 września i potrwają do 4 kwietnia. Odbywać się będą co tydzień (w sobotę) z kilkoma wyjątkami (święta, ferie, itp.). Początek każdej lekcji o godzinie 10:00!

Aby pobrać pełną rozpiskę kliknij tutaj »

Cennik

  • Cena “First minute” – Przy jednorazowej wpłacie uczestnictwo w całym kursie kosztuje jedynie 820 zł. Płatność musi zostać zrealizowana do 12 sierpnia 2019 roku. Możliwa jest również opłata w dwóch ratach po 460 zł każda (I rata do 12 sierpnia 2019 roku, II rata do 16 grudnia 2019 roku).
  • Cena “Regularna” – Standardowa opłata za uczestnictwo w całym kursie w przypadku jednorazowej wpłaty wynosi 970 zł. Płatność musi zostać zrealizowana do 16 września 2019 roku. Tutaj także możliwa jest opłata w dwóch ratach po 550 zł każda (I rata do 16 września 2019 roku, II rata do 16 grudnia 2019 roku).

Kontakt

Zapisy na kurs przyjmujemy mailowo na adres: kursy@maturalnychemik.pl

Wszelkie dodatkowe pytania również proszę kierować na powyższy adres email, bądź też zachęcam do kontaktu poprzez fanpage Matura z chemii na 100%

FAQ

  • Dla kogo przewidziane są Wasze zajęcia?
Odpowiedź

 

  • Czy uczniowie z niższych klas także mogą uczestniczyć w kursie?
Odpowiedź

 

  • Czy uczestnicy kursu otrzymają jakieś materiały?
Odpowiedź

 

  • Czy kurs będzie bardziej teoretyczny, czy bardziej praktyczny?
Odpowiedź

 

  • Ile osób będzie uczestniczyć w zajęciach?
Odpowiedź