Kurs maturalny z chemii w Warszawie

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej edycji naszego maturalnego kursu z chemii w Warszawie. W tym roku pełen kurs obejmować będzie aż 66 godzin zegarowych (czyli 88 godzin lekcyjnych), w ciągu których omówiony zostanie cały materiał obowiązujący do matury z chemii na poziomie rozszerzonym.

Miejsce zajęć

Zajęcia odbywać się będą przy ul. Towarowej 22 w Warszawie (Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Jupiter). Budynek ten znajduje się pomiędzy Placem Zawiszy a Rondem Daszyńskiego (1,5 km od Dworca Centralnego) co sprawia, że można do niego trafić w łatwy i przyjemny sposób z niemal każdego miejsca w Warszawie. Dokładny numer sali podany będzie do wiadomości uczniów bliżej terminu pierwszych zajęć.

Prowadząca

Zajęcia prowadzone będą przez Natalię, studentkę chemii na Uniwersytecie Warszawskim, wieloletnią korepetytorkę, która swoją własną maturę napisała niegdyś na 97%. W ciągu ostatnich dwóch lat Natalia prowadziła nasze zimowe kursy maturalne z chemii w Warszawie oraz Lublinie, które przez ich uczestników zostały ocenione na 9,3 punktów w 10-stopniowej skali (dane na podstawie anonimowych ankiet). Oto kilka opinii wystawionych naszej prowadzącej po zakończeniu kursu (zachowana oryginalna pisownia):

Natalia ma niesamowity dar do uczenia innych, bardzo dużo wyniosłam z zajęć 🙂 Miejsce też było bardzo dobrze dobrane i wygodnie skomunikowane dla wszystkich.

Bardzo fajna prowadząca, która odpowiadała na każde pytanie i rozwiązywała wszystkie wątpliwości. Ciekawe zadania, fajna forma zajęć, ogólnie bardzo polecam!

Pani Natalia w bardzo fajny sposób prowadziła zajęcia, podobało mi się to, ze bardzo skupiliśmy się głównie na rozwiązywaniu zadan i każde z nich omówiliśmy. Bardzo mi się to przydało, bo teraz wiem, co zawsze mam robić na początku (jeśli się da, to liczcie mole;D) i jak się w ogóle zabrać za dane zadanie. Bardzo pozytywnie oceniam kurs i prowadzącą.

Kurs przeszedł moje oczekiwania ! Wiem że nie dałabym rady tak siebie zmotywować aby powtórzyć materiał przez ferie wiec dla mnie jak najbardziej na plus ! Wiem co musze jeszcze powtórzyć! Ale dzięki kursowi mniej stresuje się maturą z chemii !

Terminarz

Kurs rozpocznie się 1 października i potrwa aż do początku kwietnia. Zajęcia odbywać się będą co tydzień (wtorek 17:00 – 20:00) z kilkoma wyjątkami (święta, ferie, itp.). Łącznie daje nam to 22 lekcje po trzy godziny zegarowe każda, w trakcie których kompleksowo zostanie omówiony cały materiał obowiązujący do matury z chemii na poziomie rozszerzonym.

Cennik

  • Cena “First minute” – Przy jednorazowej wpłacie uczestnictwo w całym kursie kosztuje jedynie 1090 zł. Płatność musi zostać zrealizowana do 26 sierpnia 2019 roku. Możliwa jest również opłata w miesięcznych ratach 6 x 210 zł (I rata do 26 sierpnia 2019 roku, kolejne do końca października, listopada (2019 roku), stycznia, lutego oraz marca (2020 roku).
  • Cena “Regularna” – Standardowa opłata za uczestnictwo w całym kursie w przypadku jednorazowej wpłaty wynosi 1320 zł. Płatność musi zostać zrealizowana do 23 września 2019 roku. Tutaj także możliwa jest opłata w miesięcznych ratach 6 x 250 zł (I rata do 23 września 2019 roku, kolejne do końca października, listopada (2019 roku), stycznia, lutego oraz marca (2020 roku).

Kontakt

Zapisy na kurs przyjmujemy mailowo na adres: kursy@maturalnychemik.pl

Wszelkie dodatkowe pytania również proszę kierować na powyższy adres email, bądź też zachęcam do kontaktu poprzez fanpage Matura z chemii na 100%

FAQ

  • Dla kogo przewidziane są Wasze zajęcia?
Odpowiedź

 

  • Czy uczestnicy kursu otrzymają jakieś materiały?
Odpowiedź

 

  • Czy kurs będzie bardziej teoretyczny, czy bardziej praktyczny?
Odpowiedź

 

  • Ile osób będzie uczestniczyć w zajęciach?
Odpowiedź